Aktualności

INTERNATIONAL AUTOMOTIVE BUSINESS MEETING IN POLAND (IABM2018)

IABM 2

Druga edycja INTERNATIONAL AUTOMOTIVE BUSINESS MEETING IN POLAND (IABM2018) to międzynarodowe wydarzenie poświęcone branży motoryzacyjnej, organizowane przez Międzynarodowe Izby Gospodarcze w Polsce (włoską, niemiecką, francuską, brytyjską, holenderską), Japońską Organizację Handlu Zagranicznego Jetro oraz największe instytucje motoryzacyjne w Polsce.
Współorganizatorem wydarzenia jest Katowicka SSE i Klaster SA&AM.

Wydarzenie skupi się zagadnieniach takich jak elektromobilność, systemy ADAS oraz przyszłe trendy w branży. Oczekujemy udziału około 400 firm, nie tylko z Polski i Europy, ale także z największych światowych rynków motoryzacyjnych, takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone.
W drugim dniu odbędą się spotkanie B2B z udziałem dużych producentów samochodów, głównych dostawców Tier 1 i 2, wiodących instytucji, a także stowarzyszeń branżowych.

Dodatkowe informację na temat tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej: www.iabmevent.com, poprzez którą odbywa się również rejestracja na wydarzenie.

Szczególnie polecamy sesję organizowaną przez Klaster SA&AM w temacie: Europejskie klastry motoryzacyjne: programy i projekty rozwojowe w zakresie elektromobilności i systemów ADAS.

Zapraszamy serdecznie do udziału.