Aktualności

Diagnostyka i samofinansowanie przedsięwzięć modernizacyjnych

2019 06 17 Zarządzanie Energią przedsiewziecia modernizacyjne WWW

Zapraszamy do udziału w spotkaniu Grupy „Zarządzanie energią”, które odbędzie się w CKW Strefart w Tychach w dniu 17.06.2019.


Spotkanie skierowane jest do specjalistów i menedżerów ds. zarządzania energią i organizowane jest w ramach cyklu spotkań na podstawie tematów określonych przez firmy członkowskie klastra.
Celem warsztatów jest przedstawienie potencjału oszczędności wynikającego z realizacji zobowiązań prawnych w obszarze gospodarki energetycznej oraz wskazanie potencjalnych przedsięwzięć proefektywnościowych w branży automotive. Prace warsztatowe pozwolą uczestnikom pozyskać praktyczną wiedzę dotyczącą realizacji audytów efektywności energetycznej, przygotowania wniosków o wydanie świadectw efektywności energetycznej oraz obrotu świadectwami efektywności energetycznej.
Zgłoszenia udziału należy przesyłać na adres e-mail: lpalmen@silesia-automotive.pl. Liczba uczestników ograniczona jest do 25 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.Udział w spotkaniu jest nieodpłatny dla członków Klastra SA&AM w ramach opłat członkowskich.
Osobą kontaktową jest Lukiem Palmen - Menedżer ds. Innowacji i Kooperacji SA&AM T: 503 73 14 58.

Zapraszam,
Łukasz Górecki, Menedżer Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing