wydarzenia

Ulga podatkowa na nowe inwestycje i zmiany w CIT - warsztaty SA&AM 24.05.2018

Zapraszamy na warsztaty Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, które odbędą się w dniu 24 maja 2018 roku w Galerii StrefArt, ul. Fabryczna 2 w Tychach. Na warsztatach organizowanych we współpracy z firmą doradczą Deloitte, poruszać będziemy tematy wsparcia w...

czytaj więcej >>

SCIENCE 2 BUSINESS W MOTORYZACJI - TECHNOLOGIE PRZETWÓRSTWA TWORZYW. 08.05.2018

Zapraszam na spotkanie Klastra SA&AM -  SCIENCE 2 BUSINESS W MOTORYZACJI - TECHNOLOGIE PRZETWÓRSTWA TWORZYW. Spotkanie odbędzie się w dniu 08.05.2018 w Galerii StrefArt, ul. Fabryczna 2, Tychy W spotkaniu uczestniczyć będą eksperci z Kunststoff Institut z Ludenscheid...

czytaj więcej >>

członkowie klastra

kontakt

Biuro Klastra przy KSSE SA
Łukasz Górecki
tel: + 48 32 251 07 36
e-mail: lgorecki@silesia-automotive.pl

Dostawcy

W ramach klastra stwarzamy możliwość nawiązywania nowych relacji biznesowych między dostawcami usług specjalistycznych a członkami klastra.

Podczas spotkań Business 2 Business członkowie klastra spotykają się z potencjalnymi dostawcami, którzy wcześniej zostali zidentyfikowani przez biuro klastra na podstawie zgłoszonych przez członków potrzeb. Dzięki temu członkowie klastra mogą zoptymalizować łańcuchy dostaw i zaangażować kompetencje lokalnych specjalistów w swoich projektach. 

Dostawcy usług specjalistycznych, którzy przekazują profil swoich usług drogą elektroniczną do biura klastra, po rozpatrzeniu i rozmowie, mogą zostać uwzględnieni w bazie dostawców.

Kategorie / Usługi szkoleniowe, usługi z obszaru HR

Lista firm

GAVDI Polska S.A.

Branża: Oprogramowanie dla HR
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.gavdi.pl

więcej

Emilii Plater 28
00-688 Warszawa
województwo mazowieckie

telefon: +48 22 630 34 50
mail: office.pl@gavdi.com

GAVDI Polska S.A. jest wyspecjalizowaną firmą konsultingową oferującą zintegrowane usługi i produkty w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w oparciu o system SAP HCM, SAP SuccessFactors oraz w obszarach powiązanych, takich jak: samoobsługa pracownicza i menedżerska, Portal Korporacyjny, SAP Cloud Platform, FIORI i konsulting technologiczny. Firma oferuje szereg autorskich narzędzi wspomagających proces wdrożenia i utrzymania systemu SAP HCM (narzędzia migracji danych, Replicator), a także oferuje produkty komplementarne do SAP HCM (eDeklaracje, eTeczka, ePaski, Korekty ZUS, Document Generator, Replicator). GAVDI Polska dysponuje własnym Zespołem Konsultingowym, Centrum Rozwoju Aplikacji oraz Centrum Wsparcia Aplikacji. Firma zatrudnia ponad 85 konsultantów aplikacyjnych, technologicznych, programistów, kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu SAP HCM i SAP SuccessFactors w firmach różnych branż, także wielopodmiotowych i rozproszonych geograficznie. Do tej pory z usług GAVDI skorzystały w Polsce ponad 123 firmy. GAVDI Polska S.A. należy do międzynarodowej grupy GAVDI, wywodzącej się z Danii i działającej także w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Portugali oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.