wydarzenia

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Obrabiarek 13.07.2018

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Obrabiarek do Obróbki Plastycznej, Obróbki Skrawaniem Metali, Robotów, Automatyki i Technologii Przyrostowych. Biuro ICE – Sekcja Promocji Ambasady Włoch w Warszawie wspólnie z branżowym Stowarzyszeniem Producentów Obrabiarek,...

czytaj więcej >>

Spotkanie Biznesowe przy śniadaniu 28.06.2018

Zmiany w motoryzacji: limity emisji CO2 i Additive Manufacturing Hotel Holiday Inn, Aleja Róż 1A, 41-300 Dąbrowa Górnicza 28.06.2018r. godzina 8.00 Klaster SA&AM i UM Dąbrowa Górnicza zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2018 roku w Hotelu...

czytaj więcej >>

członkowie klastra

kontakt

Biuro Klastra przy KSSE SA
Łukasz Górecki
tel: + 48 32 251 07 36
e-mail: lgorecki@silesia-automotive.pl

Dostawcy

W ramach klastra stwarzamy możliwość nawiązywania nowych relacji biznesowych między dostawcami usług specjalistycznych a członkami klastra.

Podczas spotkań Business 2 Business członkowie klastra spotykają się z potencjalnymi dostawcami, którzy wcześniej zostali zidentyfikowani przez biuro klastra na podstawie zgłoszonych przez członków potrzeb. Dzięki temu członkowie klastra mogą zoptymalizować łańcuchy dostaw i zaangażować kompetencje lokalnych specjalistów w swoich projektach. 

Dostawcy usług specjalistycznych, którzy przekazują profil swoich usług drogą elektroniczną do biura klastra, po rozpatrzeniu i rozmowie, mogą zostać uwzględnieni w bazie dostawców.

Kategorie / Usługi szkoleniowe, usługi z obszaru HR

Lista firm

Doradztwo i szkolenia - yellowinn.pl

Branża: Usługi szkoleniowe
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: https://www.yellowinn.pl/

więcej

Zawodzie 1/37
31-232 Kraków
województwo małopolskie

telefon: +48 735 602 780
mail: kontakt@yellowinn.pl

Firma doradczo-szkoleniowa yellowinn.pl oferuje warsztaty Design Thinking dla firm branży motoryzacyjnej, są to zamknięte zajęcia dla kierowników projektów i personelu zespołów projektowych, w tym w obszarach wspólnych, tj., B+R, marketing i sprzedaż, zarządzanie personelem, którzy mają do rozwiązania konkretny problem. Wyzwanie w zarządzaniu projektem może dotyczyć poprawy jakości usług, sposobu pozyskiwania klientów, wdrożenia nowego produktu lub procesu, poprawy komunikacji w zespołach lub innych zagadnień. Firma oferuje narzędzia Design Thinking oraz szereg autorskich instrumentów wspomagających proces wdrożenia projektów innowacyjnych. Do tej pory z usług yellowinn.pl skorzystały firmy oraz instytucje, które nastawione są na innowacyjne rozwiązania w zakresie tworzenia nowego produktu, procesu, organizacji lub opcji marketingowej. Warsztaty prowadzi profesjonalny kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu przedsięwzięć innowacyjnych i organizacyjnych w różnych firmach.

GAVDI Polska S.A.

Branża: Oprogramowanie dla HR
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.gavdi.pl

więcej

Emilii Plater 28
00-688 Warszawa
województwo mazowieckie

telefon: +48 22 630 34 50
mail: office.pl@gavdi.com

GAVDI Polska S.A. jest wyspecjalizowaną firmą konsultingową oferującą zintegrowane usługi i produkty w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w oparciu o system SAP HCM, SAP SuccessFactors oraz w obszarach powiązanych, takich jak: samoobsługa pracownicza i menedżerska, Portal Korporacyjny, SAP Cloud Platform, FIORI i konsulting technologiczny. Firma oferuje szereg autorskich narzędzi wspomagających proces wdrożenia i utrzymania systemu SAP HCM (narzędzia migracji danych, Replicator), a także oferuje produkty komplementarne do SAP HCM (eDeklaracje, eTeczka, ePaski, Korekty ZUS, Document Generator, Replicator). GAVDI Polska dysponuje własnym Zespołem Konsultingowym, Centrum Rozwoju Aplikacji oraz Centrum Wsparcia Aplikacji. Firma zatrudnia ponad 85 konsultantów aplikacyjnych, technologicznych, programistów, kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu SAP HCM i SAP SuccessFactors w firmach różnych branż, także wielopodmiotowych i rozproszonych geograficznie. Do tej pory z usług GAVDI skorzystały w Polsce ponad 123 firmy. GAVDI Polska S.A. należy do międzynarodowej grupy GAVDI, wywodzącej się z Danii i działającej także w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Portugali oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.