wydarzenia

Spotkanie informacyjne INNOMOTO 28.02.2018

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym Programu Sektorowego INNOMOTO, które odbędzie się w dniach 27-28.02.2018 r. w Hotelu Villa Verde Congress & SPA w Zawierciu, ul. Mrzygłodzka 273. 27.02.2018 20:00 – 24:00 Wspólna kolacja...

czytaj więcej >>

Spotkanie Grupy ds. Badań i Rozwoju w Motoryzacji 27.02.2018

Zapraszamy do udziału w spotkaniu Grupy ds. Badań i Rozwoju w Motoryzacji w ramach klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2018 roku w Galerii StrefArt w Tychach, ul. Fabryczna 2.   Spotkanie organizowane jest w związku z...

czytaj więcej >>

członkowie klastra

kontakt

Biuro Klastra przy KSSE SA
Łukasz Górecki
tel: + 48 32 251 07 36
e-mail: lgorecki@silesia-automotive.pl

Dostawcy

W ramach klastra stwarzamy możliwość nawiązywania nowych relacji biznesowych między dostawcami usług specjalistycznych a członkami klastra.

Podczas spotkań Business 2 Business członkowie klastra spotykają się z potencjalnymi dostawcami, którzy wcześniej zostali zidentyfikowani przez biuro klastra na podstawie zgłoszonych przez członków potrzeb. Dzięki temu członkowie klastra mogą zoptymalizować łańcuchy dostaw i zaangażować kompetencje lokalnych specjalistów w swoich projektach. 

Dostawcy usług specjalistycznych, którzy przekazują profil swoich usług drogą elektroniczną do biura klastra, po rozpatrzeniu i rozmowie, mogą zostać uwzględnieni w bazie dostawców.

Kategorie / Usługi serwisowe i utrzymania ruchu

Lista firm

Crusar Sp. z o.o.

Branża: Dostawca usług i rozwiązań dla przemysłu
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.crusar.eu

więcej

Rdestowa 5
54-530 Wrocław
województwo dolnośląskie

telefon: +48 71 349 95 69, +48 539 197 549
mail: slawomir.janczewski@crusar.eu

Crusar należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm sektora TSL, konsultingu w obszarach logistyki produkcji oraz outsourcingu. Na nasz wizerunek solidnego partnera składają się takie czynniki jak rzetelna praca całego zespołu, innowacyjność, indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów. Staramy się oferować Państwu w standardzie szeroki zakres usług jedynie na najwyższym poziomie. Świadczone przez nas usługi jak i indywidualne podejście do każdego zagadnienia wyróżniają nas i są jednocześnie naszą cechą charakterystyczną.

INNOVATOR Sp. z o.o.

Branża: Recycling metali szlachetnych, Produkcja
Kraj pochodzenia: POLSKA
Internet: www.innovator.com.pl

więcej

SOWIŃSKIEGO 5
44-101 GLIWICE
województwo śląskie

telefon: +48 32 238 02 45
mail: a.domagala@innovator.com.pl

INNOVATOR Spółka z o.o. prowadzi działalność produkcyjną, usługową i handlową w branży metali nieżelaznych, a w szczególności metali szlachetnych takich jak: srebro, złoto, platyna, pallad, rod. Wieloletnie doświadczenia i oryginalne technologie wykorzystywane są w Spółce do odzysku metali szlachetnych z różnego rodzaju materiałów Skupujemy odpady i inne materiały zawierajace metale szlachetne i ren. Zajmuje się również nakładaniem powłok galwanicznych głównie srebrnych, cynowych i stopów cyny na druty, taśmy i inne nietypowe wyroby. Innovator oferuje ponadto wyroby z cyny i stopów cyny oraz usługi w zakresie przetwórstwa cyny. INNOVATOR Spółka z o.o. w ścisłej współpracy z Instytutem Metali Nieżelaznych w Gliwicach specjalizuje się w technologiach związanych ze wzbogacaniem surowców kopalnych, szczególnie metali nieżelaznych i węgla kamiennego. Zajmujemy się koordynacją wszystkich działań badawczo-inżyniersko-logistycznych związanych z doborem technologii oraz produkcją i sprzedażą niezbędnych dla tych technologii urządzeń.

MRO Sp. z o.o.

Branża: automotive
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.mro-ur.pl

więcej

Płaska 27
43-502 Czechowice-Dziedzice
województwo śląskie

telefon: +48327186233
mail: biuro@mro-ur.pl

Firma MRO Sp. z o.o. świadczy usługi w odpowiedzi na rosnące wymagania rynku w zakresie konsolidacji zakupów w obszarach zarządzania łańcuchem dostaw w nowoczesnych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Proces ten realizujemy poprzez odpowiednia politykę współpracy, od dostawcy, po finalnego klienta. Skutecznie identyfikujemy potrzeby naszych klientów, które są podstawą do dalszych działań mających na celu właściwe analizowanie dostawców pod kątem elastyczności i jakości produkcji, przy jednoczesnych zachowaniu terminowości dostaw zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami odbiorców naszych usług. W ofercie firmy m.in.: narzędzia ręczne, skrawające, pneumatyka i hydraulika siłowa, łożyska, uszczelnienia, narzędzia i materiały ścierne, elementy złączne, technika napędowa, liniowa, galwaniczna, sprężyny, chemia przemysłowa. MRO to doświadczenie, innowacyjne i odpowiedzialne podejście do realizowanych zadań. To Twój wiarygodny i niezawodny Partner w biznesie!

Safety First Sp. z o.o.

Branża: HANDEL
Kraj pochodzenia: POLSKA
Internet: http://www.safety1st.pl

więcej

LEGIONÓW 92C
43-502 CZECHOWICE-DZIEDZICE
województwo śląskie

telefon: +48 32 2151468
mail: biuro@safety1st.pl

ZYGMUNT J. GŁUCHOWSKI

Branża: METALOWA
Kraj pochodzenia: POLSKA
Internet: WWW.ZJG.COM.PL

więcej

ŁÓDZKA 32
44-164 GLIWICE
województwo śląskie

telefon: +48602105173
mail: M.GLUCHOWSKI@MGE.BIZ.PL

Firma ZJG funkcjonuje na rynku polskim od 1992 roku. Oferujemy doradztwo oraz dostawę technologii w zakresie szeroko pojętej obróbki powierzchni w tym obróbki wibrościernej oraz gratowania termicznego, mycia przemysłowego. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres preparatów chemicznych stosowanych w przemyśle. Dodatkowo pomagamy w rozwiązywaniu problemów z czystością techniczną. Świadczymy usługi obróbki wibrościernej(bębnowanie,gratowanie,odtłuszczanie) jak również mycia przemysłowego czy śrutowania i piaskowania. Zapraszamy do kontaktu