wydarzenia

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Obrabiarek 13.07.2018

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Obrabiarek do Obróbki Plastycznej, Obróbki Skrawaniem Metali, Robotów, Automatyki i Technologii Przyrostowych. Biuro ICE – Sekcja Promocji Ambasady Włoch w Warszawie wspólnie z branżowym Stowarzyszeniem Producentów Obrabiarek,...

czytaj więcej >>

Spotkanie Biznesowe przy śniadaniu 28.06.2018

Zmiany w motoryzacji: limity emisji CO2 i Additive Manufacturing Hotel Holiday Inn, Aleja Róż 1A, 41-300 Dąbrowa Górnicza 28.06.2018r. godzina 8.00 Klaster SA&AM i UM Dąbrowa Górnicza zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2018 roku w Hotelu...

czytaj więcej >>

członkowie klastra

kontakt

Biuro Klastra przy KSSE SA
Łukasz Górecki
tel: + 48 32 251 07 36
e-mail: lgorecki@silesia-automotive.pl

Dostawcy

W ramach klastra stwarzamy możliwość nawiązywania nowych relacji biznesowych między dostawcami usług specjalistycznych a członkami klastra.

Podczas spotkań Business 2 Business członkowie klastra spotykają się z potencjalnymi dostawcami, którzy wcześniej zostali zidentyfikowani przez biuro klastra na podstawie zgłoszonych przez członków potrzeb. Dzięki temu członkowie klastra mogą zoptymalizować łańcuchy dostaw i zaangażować kompetencje lokalnych specjalistów w swoich projektach. 

Dostawcy usług specjalistycznych, którzy przekazują profil swoich usług drogą elektroniczną do biura klastra, po rozpatrzeniu i rozmowie, mogą zostać uwzględnieni w bazie dostawców.

Kategorie / Transport, logistyka, spedycja

Lista firm

ABC-Czepczyński Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Branża: TSL - Transport, Spedycja, Logistyka
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.abc-czepczynski.pl

więcej

Wigury 20
64-400 Międzychód
województwo wielkopolskie

telefon: +48 885 83 60 22
mail: sylwia.zwolinska@abc-czepczynski.pl

Jesteśmy firmą spedycyjną specjalizującą się w transporcie drogowym na terenie Unii Europejskiej. Dzięki zespołowi 70 doświadczonych spedytorów i współpracy z ponad 200 partnerami, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bardzo sprawny i tani transport drogowy na terenie Unii Europejskiej. Od 2011 roku wdrażamy innowacyjny system kontroli i bezpieczeństwa łańcucha dostaw polegający na weryfikacji wszystkich uczestników biorących udział w realizacji zlecenia. Serdecznie zapraszam do przesyłania zapytań ofertowych na dowolną relację przewozową zarówno w kraju jak i za granicą. Jesteśmy w stanie pilnie przygotować dla Państwa korzystną ofertę spedycyjną. Nasze auta posiadają również tablice A, dzięki czemu możemy przewozić różnego rodzaju odpady.

Air Container Logistics Poland Sp. z o.o.

Branża: Transport, logistyka, spedycja
Kraj pochodzenia: Korea Południowa
Internet: www.aircontainer.pl

więcej

Ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego39
44-100 Gliwice
województwo śląskie

telefon:
mail:

Air Container Polska jest firmą działającą na rynku usług logistycznych. Obecna sytuacja gospodarcza na świecie jest wyzwaniem dla całej naszej branży.Jednak, przekuwając ryzyko w nowe możliwości Air Container upatruje w globalnym wyhamowaniu gospodarczym przede wszystkim szansy na dynamiczny rozwój.Dzięki młodej i zdolnej kadrze oraz nowoczesnym rozwiązaniom Air Container optymalizuje łańcuch dostaw na jego każdym etapie. Nigdy nie poprzestajemy w działaniach mających na celu poprawienie efektywności jednocześnie ciesząc się tym co robimy na co dzień. Każdego dnia staramy się: reprezentować najwyższe standardy i profesjonalizm, dostarczać prawdziwą wartości dla naszych klientów, cieszyć się tym, co robimy. Specjalizujemy się w: transporcie morskim, transporcie lotniczym, transporcie lądowym, magazynowaniu, logistyce przemysłowej oraz konsultingu.

Crusar Sp. z o.o.

Branża: Dostawca usług i rozwiązań dla przemysłu
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.crusar.eu

więcej

Rdestowa 5
54-530 Wrocław
województwo dolnośląskie

telefon: +48 71 349 95 69, +48 539 197 549
mail: slawomir.janczewski@crusar.eu

Crusar należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm sektora TSL, konsultingu w obszarach logistyki produkcji oraz outsourcingu. Na nasz wizerunek solidnego partnera składają się takie czynniki jak rzetelna praca całego zespołu, innowacyjność, indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów. Staramy się oferować Państwu w standardzie szeroki zakres usług jedynie na najwyższym poziomie. Świadczone przez nas usługi jak i indywidualne podejście do każdego zagadnienia wyróżniają nas i są jednocześnie naszą cechą charakterystyczną.

Detruck Sp. z o.o.

Branża: Transport, logistyka, spedycja
Kraj pochodzenia:
Internet: http://detruck.pl

więcej

Okrężna 3
44-100 Gliwice
województwo

telefon: 32 302 20 01
mail: biuro@detruck.pl

DETRUCK to sprawdzony partner w dostawie, wynajmie i serwisowaniu wózków widłowych. Pracujemy na Państwa zaufanie od wielu lat. Wiemy, że dostarczamy ważnych narzędzi dla Państwa działalności biznesowej. Dlatego uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i proponujemy najlepsze rozwiązania. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy w zakresie dystrybucji i obsługi posprzedażowej: wózków widłowych, podnośników budowlanych. Wózki widłowe sprzedaż i wynajem wózków; pełen zakres usług warsztatowych; usługi serwisowe u klienta; przeglądy konserwatorskie i UDT; części zamienne; Oferujemy wózki widłowe: nowe i używane; spalinowe i elektryczne; o różnych udźwigach; SPECJALIZUJEMY SIĘ W WÓZKACH WIDŁOWYCH NISSAN i MITSUBISHI oraz innych renomowanych producentów Podnośniki budowlane sprzedaż i wynajem podnośników; pełen zakres usług warsztatowych; usługi serwisowe u klienta; przeglądy konserwatorskie i UDT; części zamienne; Oferujemy podnośniki: elektryczne i spalinowe napęd 4WD; nożycowe i koszowe przegubowe; teleskopowe; Specjalizujemy się w podnośnikach marki GENIE, a także innych producentów.

ESA s.r.o. Sp. z o.o.

Branża: Transport, logistyka, spedycja
Kraj pochodzenia:
Internet: http://www.esa-logistics.pl

więcej

Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
województwo

telefon: 32 494 45 89
mail: dh@esa-logistics.eu

Firma oferuje zintegrowane rozwiązania Grreen 3PL. Nazwa ta określa poziom i zakres usług. 3PL odnosi się do kompleksowej obsługi logistycznej - powierzenie transportu, magazynowania, rozwiązań informatycznych oraz innych uzupełniających usług, firmie która nie jest właścicielem towarów, którymi się zajmuje, ale wykonuje wszystkie operacje logistyczne w celu zaspokojenia potrzeb klienta. Warunkiem tych działań jest osiągnięcie wyższego stopnia relacji pomiędzy klientem a dostawcą usług 3PL, czyli wzajemnego zaufania i ścisłej współpracy umożliwiającej ciągłą wspólną optymalizację procesów. Określenie GREEN wskazuje, że wszystkie działania, magazynowanie i transportu towarów klienta, ale także zachowanie całej firmy ESA, jest przyjazne dla środowiska i zasobów naturalnych, co zapisane jest w polityce środowiskowej ESA. Firma świadczy usługi takie jak: Kompleksowe rozwiązania 3PL Transport i spedycja Logistyka Dystrybucji Magazynowanie Usługi wartości dodanej /VAS/ Outsourcing logistyki Projekt Heavy Cargo - informacje podstawowe

Grupa Delta Trans

Branża: TSL
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.deltatrans.pl

więcej

Chorzowska 118-120
41-605 Świętochłowice
województwo śląskie

telefon: 32 772 75 06
mail: handlowy@deltatrans.pl

Grupa Delta Trans jest jednym z największych i najdłużej działających na rynku polskim operatorów logistycznych. Zakres usług świadczonych przez firmę obejmuje m.in.: transport krajowy i międzynarodowy, usługi drobnicowe, logistykę magazynową, usługi celne, co-manufacturing, produkcję opakowań i konstrukcji stalowych. Firma posiada 100 000 m2 nowoczesnych powierzchni magazynowych i hal produkcyjnych. Flota firmy składa się z 400 pojazdów, w tym z jednostek specjalistycznych - innenladerów oraz silosów. Grupa w swoim portfolio posiada największe koncerny międzynarodowe branży motoryzacyjnej oraz huty szkła. Firma znajduje się w czołówce operatorów logistycznych w Polsce i jest jedną z nielicznych firm, która w oparciu o swoje zaplecze techniczne i intelektualne zapewnia usługi ściśle dopasowane do potrzeb klienta zgodnie z modelem one stop shopping.

Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o

Branża: Transport, logistyka, spedycja
Kraj pochodzenia: Niemcy
Internet: www.lila-logistik.pl

więcej

Zygmuntowska 90
44-113 Gliwice
województwo

telefon: 32 331 98 87
mail: info@lila-logistik.pl

Glówne obszary naszej dzialalnosci to logistyka zaopatrzeniowa, produkcyjna i dystrybucyjna. Oferujemy nasze uslugi w tych trzech dziedzinach, a takze w doradztwie (LOGISTICS DESIGN) i realizacji rozwiazan logistycznych (LOGISTICS OPERATING). Wykonujemy zadania zwiazane z transportem towarów (TRANSPORT) oraz obsluga logistyczna na terenie Firmy Klienta lub w naszych Centrach Logistycznych (OUTSOURCING LOGISTYCZNY).

PACKSYSTEM Sp. z o.o.

Branża: opakowania przemysłowe
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.pack-system.com.pl

więcej

Płaska 27
43-502 Czechowice-Dziedzice
województwo śląskie

telefon: 735 412 716
mail: biuro@pack-system.com.pl

Packsystem Sp. z o.o. jest wiodącą w Polsce Firmą, która oferuje wysokiej jakości systemy opakowań oraz technikę magazynową. Firma zajmuje się zaopatrzeniem przedsiębiorstw z wielu branż oraz optymalizacją rozwiązań dotyczących zabezpieczeń towarów w procesie magazynowania i transportu. Doskonała jakość oferowanych produktów, duża elastyczność oferty, staranność realizacji zamówień, odpowiedzialność oraz uczciwość to podstawowe atuty naszej Firmy, które zadecydowały o zaufaniu naszych Klientów i Partnerów oraz wzajemnej wieloletniej współpracy. Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją, doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami, którzy kreują siłę oraz wiarygodność naszej Firmy, a posiadana wiedza i profesjonalizm pomoże w odpowiedzi na Państwa wszelkie pytania. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Wspierając ich naszą praktyką oraz znajomością rynku oferujemy wysokiej jakości produkty oraz pomoc w ich jak najlepszym doborze. Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze, poprzez indywidualne podejście, wsparcie techniczne oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Poprzez swoją dbałość i troskę o wymagania Klienta, z naszych usług skorzystały już setki Firm w całym kraju, ponieważ zawsze dokładamy wszelkich starań aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania. W naszej ofercie posiadamy m.in.: folię stretch (maszynową, ręczną, jumbo, mini rap), folię LDPE termokurczliwą oraz opakowaniową, folię POF, taśmy pakowe oraz specjalistyczne, taśmy z nadrukiem, taśmy polipropylenowe oraz poliestrowe, urządzenia do pakowania, tekturę falistą oraz pudła kartonowe, folię pęcherzykową oraz piankę PE, taśmę stalową, opakowania drewniane, materiały antykorozyjne (folie, papiery, pochłaniacze wilgoci).

POSkładani.pl A.T. Nowak Społka Jawna

Branża: Projektowanie opakowań z tektury falistej
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.poskladani.pl

więcej

ul. Nehringa 8/1
60-247 Poznań
województwo opolskie

telefon: 666848722
mail: anna.nowak@poskladani.pl

Główną działalnością firmy są usługi specjalistycznego projektowania opakowań z tektury falistej. Koncentrujemy się na projektach strukturalnych wraz z prototypowaniem, analizą wytrzymałościową pod kątem logistyki i transportu oraz optymalnego sposobu procesów towarowania. Dbając o kompleksową obsługę klienta, przygotowujemy również projekty graficzne z pełną implementacją nadruku. Nasze duże doświadczenie w tym zakresie pozwala na współpracę z najbardziej wymagającymi firmami. Dodatkowo świadczymy usługi doradztwa technicznego w kwestiach związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych i zakupem opakowań.

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Branża: Transport, logistyka, spedycja
Kraj pochodzenia: Niemcy
Internet: http://polska.raben-group.com

więcej

Pszczyńska 312
44-100 Gliwice
województwo śląskie

telefon: 32 337 61 00
mail: gliwice.info@raben-group.com

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 11 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier i Rumunii. Nasz potencjał to: 8900 wykwalifikowanych i otwartych na potrzeby Klientów Pracowników 1 150 000 metrów kwadratowych zróżnicowanej powierzchni magazynowej 6600 nowoczesnych środków transportu ponad 130 lokalizacji nowoczesna infrastruktura informatyczna oraz procedury sieć stałych połączeń transportowych w kraju i za granicą certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 (HACCP)

Safety First Sp. z o.o.

Branża: HANDEL
Kraj pochodzenia: POLSKA
Internet: http://www.safety1st.pl

więcej

LEGIONÓW 92C
43-502 CZECHOWICE-DZIEDZICE
województwo śląskie

telefon: +48 32 2151468
mail: biuro@safety1st.pl

Schenker Sp. z o.o.

Branża: Transport, logistyka, spedycja
Kraj pochodzenia: Niemcy
Internet: https://www.logistics.dbschenker.pl/

więcej

Poznańska 10
44-120 Pyskowice (k. Gliwic)
województwo śląskie

telefon: 32 338 83 45
mail: katowice.dok@dbschenker.com

Schenker Sp. z o.o. oferuje pełny zakres rozwiązań logistycznych, wszystkie rodzaje transportu, magazynowanie, nowoczesne technologie IT. Prowadzi dedykowane projekty dla firm z różnych branż, np. elektronicznej, AGD, maszynowej, FMCG, chemicznej. Operator logistyczny Schenker Sp. z o.o. zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów wiodących marek. Zatrudnia ok. 2000 pracowników. Prowadzi projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki sieci połączeń lądowych (drogowych i kolejowych), lotniczych i oceanicznych oraz logistyce magazynowej, towary klientów sprawnie trafiają na światowe i europejskie rynki. Strategiczne cele firmy są silnie związane ze zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

Seifert Polska Sp. z o.o.

Branża: transport, logistyka, spedycja
Kraj pochodzenia: Niemcy
Internet: www.seifert-logistics.com

więcej

Kosztowska 21
41-409 Mysłowice
województwo śląskie

telefon: +48 32 358 99 10
mail: info@seifert-polska.pl

Seifert Polska to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne koncepcje usług w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej, papierniczej, farmaceutycznej oraz dóbr szybkozbywalnych.

ŚLĄSKIE CENTRUM LOGISTYKI SA

Branża: Transport, logistyka, spedycja
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: http://www.scl.com.pl

więcej

Portowa 28
44-100 Gliwice
województwo śląskie

telefon: 32 30 18 402
mail: sekretariat@scl.com.pl

Śląskie Centrum Logistyki SA rozpoczęło działalność w roku 1989 jako Śląski Wolny Obszar Celny, spółka powołana do utworzenia i organizowania Wolnego Obszaru Celnego oraz zarządzania i administrowania portami w Gliwicach i Kędzierzynie-Koźlu. W roku 2002 została zmieniona nazwa spółki na Śląskie Centrum Logistyki Spółka Akcyjna a Miasto Gliwice wnosząc aportem teren i nieruchomości gliwickiego portu stało się większościowym Akcjonariuszem. kompleksowe rozwiązania Dziś Śląskie Centrum Logistyki SA, to znana marka na rynku z kapitałem zakładowym 39.801.400,00 PLN. wieloletnie doświadczenie Spółka oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie logistyki i transportu, elastycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb, zapewniając nowatorskie rozwiązania i zarządzanie zaawansowanymi projektami logistycznymi. wiarygodność Powierzenie obsługi logistycznej Śląskiemu Centrum Logistyki SA służy obniżeniu kosztów działalności producentów, jak i dystrybutorów. Gwarantujemy oszczędności dzięki naszym możliwościom operacyjnym, elastyczności, doświadczeniu w branży oraz poprzez naszą szybkość działania, kompleksowość usług i stosowane systemy IT. stabilność finansowa Nowej generacji technologia, nowoczesna infrastruktura oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, daje gwarancje najwyższej jakości. gwarancja jakości