wydarzenia

Ulga podatkowa na nowe inwestycje i zmiany w CIT - warsztaty SA&AM 24.05.2018

Zapraszamy na warsztaty Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, które odbędą się w dniu 24 maja 2018 roku w Galerii StrefArt, ul. Fabryczna 2 w Tychach. Na warsztatach organizowanych we współpracy z firmą doradczą Deloitte, poruszać będziemy tematy wsparcia w...

czytaj więcej >>

Trendy HR w branży automotive - warszaty grupy HR klastra SA&AM 23.05.2018

Zapraszamy na warsztaty Grupy Tematycznej HR - Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing które odbędą się w dniu 23 maja 2018 roku w Galerii StrefArt, ul. Fabryczna 2 w Tychach. Na warsztatach będziemy poruszać tematy związane ze zmianami, które zaszły na rynku...

czytaj więcej >>

członkowie klastra

kontakt

Biuro Klastra przy KSSE SA
Łukasz Górecki
tel: + 48 32 251 07 36
e-mail: lgorecki@silesia-automotive.pl

Dostawcy

W ramach klastra stwarzamy możliwość nawiązywania nowych relacji biznesowych między dostawcami usług specjalistycznych a członkami klastra.

Podczas spotkań Business 2 Business członkowie klastra spotykają się z potencjalnymi dostawcami, którzy wcześniej zostali zidentyfikowani przez biuro klastra na podstawie zgłoszonych przez członków potrzeb. Dzięki temu członkowie klastra mogą zoptymalizować łańcuchy dostaw i zaangażować kompetencje lokalnych specjalistów w swoich projektach. 

Dostawcy usług specjalistycznych, którzy przekazują profil swoich usług drogą elektroniczną do biura klastra, po rozpatrzeniu i rozmowie, mogą zostać uwzględnieni w bazie dostawców.

Kategorie / Budowa maszyn i urządzeń, stanowiska, linie technologiczne

Lista firm

ifm electronic sp. z o.o.

Branża: Automatyka przemysłowa
Kraj pochodzenia: Niemcy
Internet: www.ifm.com.pl

więcej

Węglowa 7
40-105 Katowice
województwo śląskie

telefon: +48 32 70 56 400
mail: info.pl@ifm.com

ifm electronic od lat zajmuje pozycję lidera w branży automatyki przemysłowej na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Obszar działalności to sprzedaż produktów, ale przede wszystkim fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny oraz szkolenia dostosowane do potrzeb użytkowników rozwiązań. Wysoka jakość produktów jest na stałe zapisana w filozofię marki. Motyw przewodni ifm electronic wyraża się w stwierdzeniu „close to you", które akcentuje bezpośredni kontakt z Klientem. Niezwykle silny międzynarodowy zespół składający się z ok. 1.200 inżynierów sprzedaży stanowi jeden z najważniejszych czynników sukcesu firmy. ifm electronic to także najszersza gama produktów - oferta firmy obejmuje ponad 10.000 artykułów, począwszy od pojedynczych czujników z różnorodnymi akcesoriami, na kompletnych systemach automatyki skończywszy. Dzięki niestandardowym rozwiązaniom dostosowanym do indywidualnych potrzeb odbiorców, firma efektywnie rozwija się na rynku automatyki przemysłowej. ifm electronic jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym m.in. Diamentów Forbesa oraz Gazeli Biznesu. Ponadto w 2011 roku przedsiębiorstwo zostało nagrodzone Certyfikatem Dynamiczna Firma. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania za szybki rozwój firmy oraz właściwe decyzje finansowe. Stanowi także potwierdzenie opinii solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

INNOVATOR Sp. z o.o.

Branża: Recycling metali szlachetnych, Produkcja
Kraj pochodzenia: POLSKA
Internet: www.innovator.com.pl

więcej

SOWIŃSKIEGO 5
44-101 GLIWICE
województwo śląskie

telefon: +48 32 238 02 45
mail: a.domagala@innovator.com.pl

INNOVATOR Spółka z o.o. prowadzi działalność produkcyjną, usługową i handlową w branży metali nieżelaznych, a w szczególności metali szlachetnych takich jak: srebro, złoto, platyna, pallad, rod. Wieloletnie doświadczenia i oryginalne technologie wykorzystywane są w Spółce do odzysku metali szlachetnych z różnego rodzaju materiałów Skupujemy odpady i inne materiały zawierajace metale szlachetne i ren. Zajmuje się również nakładaniem powłok galwanicznych głównie srebrnych, cynowych i stopów cyny na druty, taśmy i inne nietypowe wyroby. Innovator oferuje ponadto wyroby z cyny i stopów cyny oraz usługi w zakresie przetwórstwa cyny. INNOVATOR Spółka z o.o. w ścisłej współpracy z Instytutem Metali Nieżelaznych w Gliwicach specjalizuje się w technologiach związanych ze wzbogacaniem surowców kopalnych, szczególnie metali nieżelaznych i węgla kamiennego. Zajmujemy się koordynacją wszystkich działań badawczo-inżyniersko-logistycznych związanych z doborem technologii oraz produkcją i sprzedażą niezbędnych dla tych technologii urządzeń.

MRO Sp. z o.o.

Branża: automotive
Kraj pochodzenia: Polska
Internet: www.mro-ur.pl

więcej

Płaska 27
43-502 Czechowice-Dziedzice
województwo śląskie

telefon: +48327186233
mail: biuro@mro-ur.pl

Firma MRO Sp. z o.o. świadczy usługi w odpowiedzi na rosnące wymagania rynku w zakresie konsolidacji zakupów w obszarach zarządzania łańcuchem dostaw w nowoczesnych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Proces ten realizujemy poprzez odpowiednia politykę współpracy, od dostawcy, po finalnego klienta. Skutecznie identyfikujemy potrzeby naszych klientów, które są podstawą do dalszych działań mających na celu właściwe analizowanie dostawców pod kątem elastyczności i jakości produkcji, przy jednoczesnych zachowaniu terminowości dostaw zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami odbiorców naszych usług. W ofercie firmy m.in.: narzędzia ręczne, skrawające, pneumatyka i hydraulika siłowa, łożyska, uszczelnienia, narzędzia i materiały ścierne, elementy złączne, technika napędowa, liniowa, galwaniczna, sprężyny, chemia przemysłowa. MRO to doświadczenie, innowacyjne i odpowiedzialne podejście do realizowanych zadań. To Twój wiarygodny i niezawodny Partner w biznesie!

Safety First Sp. z o.o.

Branża: HANDEL
Kraj pochodzenia: POLSKA
Internet: http://www.safety1st.pl

więcej

LEGIONÓW 92C
43-502 CZECHOWICE-DZIEDZICE
województwo śląskie

telefon: +48 32 2151468
mail: biuro@safety1st.pl