wydarzenia

"Nowe kompetencje na nowe czasy" 18.09.2018

"Nowe kompetencje na nowe czasy". Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych, Polska Izba Motoryzacji i Katowicka SSE (koordynator Klastra SA&AM) zapraszają na Konferencję która odbędzie się w Warszawie w dniu 18 września 2018 r. Tematem...

czytaj więcej >>

HR jako wsparcie kadry menedżerskiej – warsztaty SA&AM 14.09.2018

HR jako wsparcie kadry menedżerskiej – warunki efektywnej współpracy - warsztaty Klastra SA&AM w dniu 14 września 2018 roku. Oczekiwania wobec działów HR ciągle rosną - podejmowane działania mają być efektywne i celowe – mają wspierać zaangażowanie...

czytaj więcej >>

członkowie klastra

kontakt

Biuro Klastra przy KSSE SA
Łukasz Górecki
tel: + 48 32 251 07 36
e-mail: lgorecki@silesia-automotive.pl

Aktualności

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Obrabiarek 13.07.2018

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Obrabiarek do Obróbki Plastycznej, Obróbki Skrawaniem Metali, Robotów, Automatyki i Technologii Przyrostowych.

Biuro ICE – Sekcja Promocji Ambasady Włoch w Warszawie wspólnie z branżowym Stowarzyszeniem Producentów Obrabiarek, Urządzeń i Automatyki UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE organizuje w bieżącym roku nieodpłatny wyjazd kilku firm z Polski, użytkowników technologii, do Mediolanu na targi BI-MU 2018 -
Celem projektu jest poszerzenie wiedzy na temat oferty włoskich technologii i rozwój międzynarodowych kontaktów włoskich firm z branży.
Targi BI-MU utrwaliły swoje miejsce w branży obrabiarek do metalu jako „targi lat parzystych o światowym zasięgu”, zamienne do targów EMO, a stwarzające okazję do konfrontacji popytu i innowacyjnej oferty, stymulujące poznanie najbardziej zaawansowanych technologii.
Propozycja skierowana jest zasadniczo do dyrektorów technicznych, dyrektorów zakupów, głównych technologów i decydentów firm z branż, które są głównymi użytkownikami obrabiarek do metalu.
Targi BI-MU odbywają się w cyklu dwuletnim, a poprzednią edycję odwiedziło 62.576 zwiedzających, którzy zapoznali się z ofertą 1076 wystawców (w tym 47% zagranicznych). Więcej informacji o targach BI-MU znajdziecie Państwo na stronie: http://www.bimu.it/en/the-exhibition .
Zaproszenie obejmuje podróż lotniczą, zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniem w centrum Mediolanu (4 noce IN 8 OUT 12 października 2018), lunch i kawę we wskazanym miejscu na targach, pomoc podczas wizyty (kolacje we własnym zakresie) oraz  przejazdy na trasach lotnisko-hotel-targi.
Jeśli firma, wykorzystująca obrabiarki do metali jest zainteresowana przyjęciem naszego zaproszenia na powyższych warunkach prosimy o przesłanie do naszego biura Agencji ITA w Warszawie następujących załączonych dokumentów najpóźniej do dnia 15 lipca br.:
1. Zgłoszenie zawierające warunki uczestnictwa ( zal.1 pl)
2. Ankieta użytkownika dotycząca Waszej firmy, a w szczególności jego części „New machines to buy” dedykowanej technologiom wystawianym na 31-tych targach BI-MU (zał.2, ang.). Prosimy o odesłanie go w formacie excel (proszę zwrócić uwagę, żeAnkieta jest w 3 zakładkach). Wypełniona Ankieta oraz informacje o Waszej firmie ze strony www, będą oceniane przez organizatorów targów w celu ostatecznego potwierdzenia zaproszenia.
Informacje z Państwa Ankiet zostaną przekazane włoskim wystawcom w celu zaproponowania Państwu idealnego indywidualnego programu zwiedzania targów obejmującego spotkania z włoskimi wystawcami produktów, którymi są Państwo zainteresowani.
Oficjalnym językiem targów jest język angielski.
Najpóźniej do 28 września 2018 otrzymacie Państwo informacje dotyczące logistyki, a więc  program spotkań podczas targów oraz informacje dotyczące podróży i pobytu w Mediolanie.
Projekt zakłada udział jednej osoby z danej firmy. Wizyta nie rodzi żadnych zobowiązań z Waszej strony (oficjalna promocja instytucjonalna).
Zapraszamy do odwiedzenia strony targów www.bimu.it  i zgłoszenia zainteresowania naszą propozycją poprzez wypełnienie i odesłanie załączonego Zgłoszenia oraz Ankiety Użytkownika najpóźniej do dnia 15 lipca 2018, drogą e-mail na adres varsavia@ice.it.
W sprawie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji prosimy kontaktować się z panią Izabelą Laskowską analitykiem rynku w Agencji ITA – Sekcji Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej w Warszawie (tel.22 6280243).