Aktualności

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa zaprasza na praktyczną sesję warsztatową poświęconą usprawnianiu procesów produkcyjnych i logistycznych

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa zaprasza na praktyczną sesję warsztatową poświęconą usprawnianiu procesów produkcyjnych i logistycznych w branży motoryzacyjnej –Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Strefart Tychy ul. Fabryczna 2 w dniu 15 listopada 2018r.

Koncepcja ciągłego doskonalenia w produkcji nie jest nowa, ale ewoluują sposoby, w jakie producenci ją wdrażają. Spotkanie ma na celu omówienie wyzwań, wobec których stoją zakłady produkcyjne zlokalizowane na Śląsku, również w kontekście zarządzania zasobami ludzkimi i planowania zmianowego czasu pracy. Partnerzy spotkania i praktycy tych zagadnień – Grant Thornton Polska oraz Déhora Polska pokażą na praktycznych przykładach jak firmy z branży produkcyjnej mogą poradzić sobie z wyzwaniami i usprawnić działalność.

Moderatorem spotkania będzie Michael Dembinski, główny doradca BPCC i znawca polsko-brytyjskich relacji gospodarczych. Wspólnie z prelegentami i uczestnikami panelu wskażemy jak najlepiej przygotować się do mających nastąpić w 2019 r. zmian w obrocie handlowym.
Patronat nad wydarzeniem objął Klaster SA&AM.
Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Zgłoszenia udziału proszę przesyłać na adres: urszula.kwasniewska@bpcc.org.pl

Szczegóły na stronie: http://bpcc.org.pl/pl/wydarzenia/usprawnienie-procesow-produkcyjnych-i-procesow-logistycznych-w-branzy-automotive

 

15_11_Warsztaty BCC